Hlavní stránka
Horké novinky pro diabetiky

Horké novinky pro diabetiky

30. 1. 2012 | Diabetes | Zelená hvězda

iBGStar

Přístroj iBGStar je glukometr, který můžete připojit k vašemu iPhone nebo iPod Touch. Naměřené údaje o hladině glukózy v krvi jsou odeslané do telefonu, kde je lze dále zpracovávat, připojit k jednotlivým údajům poznámky atd.

iGlucose

Přístroj o velikosti mobilního telefonu umí zpracovat vaše údaje o naměřené hladině glukózy v krvi. Po připojení ke kompatibilnímu glukometru je iGlucose schopen bezdrátově načíst data z glukometru a automaticky vytvářet záznamy v deníku, diagramy a grafy, které si pacienti nebo lékař může zkontrolovat na zabezpečené internetové stránce, přes e-mail či SMS zprávu.

Solo Micropump

Solo Micropump je systém skládající se ze dvou klíčových částí, které spolupracují bezdrátově. Inzulinová pumpa v miniaturním provedení a dálkového ovládání. Mikropumpa dodává inzulín na základě vašeho individuálního programu a aktualizuje zpětně data v dálkovém ovládání, který programuje a řídí mikropumpu.

Cellnovo inzulinová pumpa

Další elegantní design pro diabetiky. Cellnovo systém zahrnuje malou, tenkou inzulínovou pumpu, která je napojena na dálkové ovládání s barevnou dotykovou obrazovkou, který připomíná iPhone. Kapesní zařízení má vestavěný glukometr a bezdrátově přenáší aktuální data na zabezpečené webové stránky.

Symphony CGM

Symphony CGM znamená výrazný pokrok v kontinuálním monitoringu hladiny glukózy (CGM). Na rozdíl od jiných systémů, které používají pro testování hladiny glukózy podkožní senzor, systém Symphony využívá speciální biosenzor schopný odečíst hladinu glukózy přes kůži a poté bezdrátově předat informaci dálkovému ovládání s monitorem.

Související produkty:

Glukometry Omnilance s příslušenstvím
Glukometry Omnitest s příslušenstvím
Omnican – hroty k izulinovým perům, inzulinové stříkačky

Zdroje:

forecast.diabe­tes.org

Zelená hvězda | další články autora