Hlavní stránka
Služby zákazníkům

Služby zákazníkům

Naše služby vám zajistí nejvyšší komfort při nákupu zdravotnických prostředků. Zároveň vám garantují:

Kvalitní výrobky

Můžete si být jisti, že v našich prodejnách naleznete pouze kvalitní výrobky. Všichni naši dodavatelé splňují veškeré legislativní normy a dodržují správné postupy v řízení jakosti a kvality.

Široký sortiment

V širokém sortimentu výrobků naleznete vždy přesně ten, který hledáte. V našem e-shopu si můžete vybrat z více než 15 000 produktů, které jsou pro snadnou orientaci přehledně seřazeny do kategorií. Nedělejte kompromisy, vyberte si produkt, který splňuje všechny vaše požadavky!

Spolehlivost dodávek

Objednáte-li si produkt z našeho e-shopu, bude Vám doručen nejpozději do 3 – 4 dnů. Je jen na Vás, jaký způsob doručení si zvolíte. U objednávek nad 2000 Kč neúčtujeme poštovné.

Individuální přístup

Tým našich odborníků vám poradí s výběrem a používáním zdravotnických prostředků. Rádi vám kdykoliv poskytneme potřebné odborné informace.

Služby pro kosmetická studia

Veškerý potřebný zdravotnický materiál dodáváme také tetovacím, piercingovým a kosmetickým studiím. Kosmetická, piercingová a tatoo studia mohou z našeho širokého sortimentu zakoupit obvazové materiály a náplasti, dezinfekční prostředky, oplachové roztoky na rány i intravenózní kanyly a vybrat si z bohaté nabídky chirurgického intstrumentária.

Služby pro veterinární ambulance

Veterinárním praxím dodáváme operační i vyšetřovací rukavice, obvazový materiál, dezinfekční prostředky, oplachové roztoky a vlhké krytí na rány, inzulinové a jiné stříkačky, mnoho druhů šicích materiálů, injekční a infuzní techniku, stříhací strojky a bohaté chirurgické instrumentárium.

Říkají o nás

Vážení, chtěla bych napsat velké poděkování paní Čápové Alici (provozovna – Zelená hvězda) za velikou ochotu a informovanost ohledně výrobků, které kvůli své dlouhodobé nemoci potřebuji…