O Zelené hvězdě

Zelená hvězda je největší sítí prodejen a výdejen zdravotnických prostředků v České republice. Její služby již využívá přes 3 000 lékařů. Připojte se k nim i vy!

Díky širokému sortimentu kvalitních výrobků dokážeme uspokojit vaše nejnáročnější požadavky. V našich prodejnách a e-shopu si vyberete z více než 15 000 produktů od 30 výrobců, a to od náplastí a obvazového materiálu přes dezinfekční a hygienické prostředky, inkontinenční a urologické pomůcky až po infuzní a injekční techniku. Jakýkoliv výrobek snadno naleznete díky přehlednému dělení do kategorií.

Zaručujeme vám maximální spolehlivost a rychlost dodávek. Pokud si objednáte produkt z našeho e-shopu, bude vám doručen do vaší ordinace či domů nejpozději do 3 – 4 dnů.

Klademe důraz na individuální přístup ke klientovi, vyjdeme vám vstříc v každé situaci. Samozřejmostí je poskytování odborného poradenství.


Říkají o nás

Vážení, chtěla bych napsat velké poděkování paní Čápové Alici (provozovna – Zelená hvězda) za velikou ochotu a informovanost ohledně výrobků, které kvůli své dlouhodobé nemoci potřebuji…