Zelená hvězda Břeclav

O prodejně

Zelená hvězda v Břeclavi byla otevřena v květnu 2003 jako samostatná prodejna zdravotnických potřeb. Zkušený personál vám rád poskytne své služby a poradí při výběru. Těšíme se na vaši návštěvu!

Služby

Zkušený a vyškolený personál vám vždy ochotně poradí s výběrem a použitím vybraných zdravotnických prostředků. Samozřejmostí je rozvoz zboží k vám domů nebo do ordinace.

Zdravotnické pomůcky a přístroje vám na přání rádi předvedeme. Také vám kdykoliv změříme krevní tlak.

Sortiment

V Zelené hvězdě Břeclav naleznete širokou paletu zdravotnických prostředků. Nabízíme vám pomůcky pro diabetiky, stomiky, osoby trpící inkontinencí, dále například podpůrné a kompresivní punčochové zboží, ortopedickou obuv včetně velkého výběru ortopedických vložek, ortézy, bandáže, tonometry, inhalátory, infralampy a mnoho dalšího.

Náš sortiment zahrnuje také rehabilitační a masážní pomůcky, berle, hole, sedačky do vany, klozetová křesla či madla do koupelen.

Cesta k nám

Výhodné umístění mezi hlavní branou nemocnice a poliklinikou umožňuje pacientům snadný přístup z každého místa. Velké parkoviště je přímo před prodejnou a autobusové spojení MHD je zajištěno linkou č. 4 a 5 – zastávka Poliklinika.

Do provozovny je možný přístup také přímo z polikliniky, a to schodištěm od lékárny do přízemí. Pro imobilní pacienty je připraven bezbariérový vchod a své auto mohou zaparkovat přímo před vchodem.

Adresa prodejny

Zdravotnická prodejna Zelená hvězda

Bratří Mrštíků 38
69074 Břeclav
(přízemí polikliniky, vchod do nemocnice)

Otvírací doba

Pondělí:8:00 – 17:00
Úterý:8:00 – 17:00
Středa:8:00 – 17:00
Čtvrtek:8:00 – 17:00
Pátek:8:00 – 17:00

Prodejna na mapě

Zdravotnická prodejna Zelená hvězda na mapě

Fotogalerie z prodejny


Kontakty

Vladislava Kubátová
Telefon+420 519 303 327
Fax+420 519 303 266
breclav@zelenahvezda.cz