Dezinfekce a hygiena

Hygiena rukou

Hygiena rukou

Správná a účelná hygiena rukou patří k nejúčinnějším opatřením pro přerušení přenosu všudypřítomných mikroorganismů, které se šíří pouhým kontaktem lidských rukou s předměty ve veřejných prostorech nebo mezi sebou vzájemně. Jedním z velmi kritických míst jsou zejména ordinace a čekárny zdravotnických zařízení, kde se hromadí pacienti a snadno zde dochází k přenosu mikroorganismů (infekce) nejen mezi nimi, ale také na zdravotnický personál.

Stabimed®

Stabimed®

Účinný, šetrný k vašim nástrojům a ekonomický při použití Stabimed® je kombinovaný dezinfekční a čisticí prostředek nové generace, který splňuje jak nejnáročnější požadavky uživatelů, tak hygienické požadavky DGHM (Německá společnost pro hygienu a mikrobiologii). Přestože je na našem trhu již více než deset let, ve stávajícím složení od roku 2002 patří stále k nejžádanějším přípravkům zejména pro svoji šetrnost k nástrojům a ekonomickou výhodnost při použití.

Braunol ®

Braunol ®

Antiseptikum druhé generace Přípravek Braunol®, s původním názvem Braunol® 2000, určený k dezinfekci kůže a antisepsi sliznic a ran, dodáváme na náš trh již deset let. Přesto stále přináší svým uživatelům výhody, kterých jiné přípravky nedosahují.

Jak zabránit šíření Hepatitidy A na školách?

Jak zabránit šíření Hepatitidy A na školách?

1. 10. 2008 | autor: Zelená hvězda | Dezinfekce a hygiena

Klíčovou roli v boji proti šíření žloutenky typu typu A (infekční onemocnění způsobené virem VHA) na území České republiky hrají prevence a včasné očkování. Právě preventivní opatření jsou účinným, ekonomickým, a hlavně nejrychlejším řešením pro žáky i veškerý personál na školách.

Dezinfekce povrchů

Dezinfekce povrchů

V přípravku Hexaquart® forte vyvinul koncern B. Braun moderní dezinfekční prostředek na povrchy – širokospektrálně účinný univerzálně použitelný koncentrát splňující současné vysoké požadavky, a to i při krátkých expozicích.

Prontoderm®, Prontosan®

Prontoderm®, Prontosan®

V letošním roce jsme uvedli na trh dvě nové výrobkové řady pro použití v oblasti hygieny a hojení chronických ran, Prontoderm® a Prontosan®.

Stránkování: 1 2 3