Askina® Calgitrol® Ag a Prontosan®: unikátní kombinace pro hojení ran

10. 4. 2012 | Aktuality | Zelená hvězda

Jedinečné spojení výrobků Askina® Calgitrol® Ag a Prontosan® znamená nejen optimální podmínky pro léčbu ran, ale také vyšší komfort pro pacienty. Zajišťuje ideální prostředí k hojení, pokrytí rány až sedm dní, eliminaci rizika macerace v okolí zranění, ochranu rány před infekcí, bezbolestnou výměnu krytí bez potřeby sekundárních obvazů a snížení celkových nákladů na léčbu.

Pozor změna!

Od 1. dubna 2012 mohou nově předepisovat lékaři 6 specializací (CHIR, DIA, DRV, GER, INT, J16) prostředky k vlhkému hojení ran do rozměru 12×12 cm první tři měsíce léčby bez schválení revizního lékaře, nebo mohou delegovat tuto pravomoc na praktického lékaře.

Askina® Calgitrol® Ag

Askina® Calgitrol® Ag je krytí s postupným uvolňováním stříbra. Spojuje ochranné účinky iontů stříbra s absorpční kapacitou alginátu vápenatého a polyuretanové pěny a poskytuje vlhké prostředí vhodné pro přirozené hojení nejrůznějších typů ran. Produkty k vlhkému hojení ran do rozměru 12×12 cm jsou plně hrazeny zdravotní pojišťovnou, tedy také Askina® Calgitrol® Ag 10×10 cm.

Roztok Prontosan® 350 ml

Prontosan® je sterilní roztok pro dekontaminaci chronické rány sloužící k výplachům, čištění a zvlhčování ran. Zabraňuje vzniku infekce a usnadňuje odstraňování obvazů. Ze 75 % je hrazen pojišťovnou.

Nabídněte i vy svým pacientům unikátní péči pomocí produktů vlhkého hojení. Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce.

Zelená hvězda | další články autora