6 produktů, které vám ulehčí práci

6. 4. 2012 | Aktuality | Zelená hvězda

Z široké nabídky Zelené hvězdy pro vás vybíráme produkty, které jsou u našich zákazníků nejoblíbenější. Nechte se inspirovat výběrem 6 výrobků osvědčených v praxi vašimi kolegy.

Alcohol pads (100 ks / 92 Kč) – jednotlivě balené dezinfekční čtverečky napuštěné alkoholem, určené pro dezinfekci kůže před vpichem.

Softasept® N (250 ml / 117 Kč) – alkoholový dezinfekční prostředek na kůži, účinně dezinfikuje pokožku operačního pole a před vpichem, je vhodný zejména pro alergiky a děti.

Meliseptol® Foam pure (750 ml / 209 Kč) – dezinfekční pěna určená k rychlé dezinfekci citlivých povrchů zdravotnického zařízení a vybavení, aplikuje se postřikem. Její předností je široké spektrum účinnosti, vysoká materiálová kompatibilita a nízký obsah alkoholu.

Stabimed® (1000 ml / 584 Kč) – univerzální dezinfekční a čisticí prostředek na nástroje s širokým spektrem působnosti a vynikající čisticí schopností spojenou s velmi dobrým rozpouštěním krve a sekretů.

Injekt® Solo (100 ks / 101 Kč)- 5ml dvojdílná stříkačka na jedno použití, vyrobená z polypropyle¬nu a polyetylenu, bez závitu, s úsporným barevným pístem pro dobrou odečitatelnost stupnice.

Nutricomp® Drink Plus (24 ks / 1 037 Kč) – vysokoenergetická výživa bez vlákniny určená k popíjení pro malnutriční pacienty. Obsahuje kvalitní bílkoviny a tuky s vyváženým poměrem mastných kyselin.

Přesvědčte se i vy o kvalitách těchto produktů. Pro více informací kontaktujte obchodního zástupce.

Zelená hvězda | další články autora